Викладачі циклової комісії іноземних мов разом з першокурсниками відділення дизайну долучилися до святкування Дня Європи

Викладачі циклової комісії іноземних мов Oksana Halonzhka та Марія Кузьмінська разом з першокурсниками відділення дизайну Галицький фаховий коледж імені В'ячеслава Чорновола долучилися до святкування Дня Європи. Студенти креативно підійшли до завдання підготувати проєкти про європейські країни, в які вони мріють поїхати та визначні місця, які хочуть відвідати. Було цікаво, захопливо та пізнавально.

Ще одне дійство до святкування Дня Європи було проведено зі студентами першого курсу юридичного відділення викладачем Галонжкою О.В. Учасники переглянули відео - ознайомилися з історією та традиціями свята. За допомогою онлайн-сервісу Wordwall пригадали європейські країни, їх столиці та прапори. На завершення заходу за допомогою QR–кодів студенти пройшли захоплюючий квест «Галопом по Європі» в якому мали змогу обговорити та узагальнити отримані знання.

Дякуємо студентам та викладачам за креативність та енергійність!