«Переклад статтей у медіа»

«Переклад статтей у медіа» - тема чергового воркшопу проєкту «Sense Translation» . Зустріч, учасниками якої були студенти спеціальності «Філологія» Галицький фаховий коледж імені В'ячеслава Чорновола , була присвячена перекладу статтей у новинах. Студенти разом зі спікером аналізували перекладацькі трансформації , застосовані у перекладі, їх вплив на потенційних читачів та сприйняття статті. Спікерка зустрічі розповіла про те, як правильно написати статтю на основі інтерв'ю, розглядали окремі вакансії закордонних та українських ЗМІ. Основним практичним завданням був переклад статті, а потім її груповий аналіз. Здобувачі освіти відчули себе командою редакції справжнього періодичного видання. Такий досвід- безцінний.