Студенти спеціальності «Філологія» мали змогу взяти участь у Всеукраїнській інтерактивній олімпіаді з англійської мови

27-31 травня здобувачі освіти Галицький фаховий коледж імені В'ячеслава Чорновола спеціальності «Філологія» мали змогу взяти участь у Всеукраїнській інтерактивній олімпіаді з англійської мови. Але затусити англійською зі своїми друзями та однолітками онлайн і потренувати свій megabrain змогли лише ті учасники, які зареєструвалися на онлайн- платформі TalkEn.Cloud, приєдналися до закритого телеграм- каналу та пройшли марафон підготовки до Олімпіади з 4 по 27 травня.

Олімпіада – це можливість перевірити свої знання, відчути дух конкуренції та поспілкуватися англійською з однолітками. Майбутні перекладачі виявилися не лише витривалими ( марафон під силу не кожному), але й розумними та підготовленими. Вітаємо: наші студенти серед переможців!

31 травня відбулося урочисте привітання учасників у прямому ефірі та розіграш подарунків від Грін Кантрі