Циклова комісія іноземних мов започаткувала новий проєкт «Школа перекладача» для учнів шкіл м. Тернополя

Циклова комісія іноземних мов Галицький фаховий коледж імені В'ячеслава Чорновола започаткувала новий проєкт «Школа перекладача» для учнів шкіл м. Тернополя , які цікавляться вивченням іноземних мов та мріють про таку цікаву професію. Проєкт спрямований на розвиток основних умінь 21 століття: комунікація, креативність, критичне мислення.

13 червня 2023 року відбулося офіційне відкриття проєкту. З вітальним словом до учасників проєкту звернулася голова ЦК іноземних мов. Вона ознайомила учасників з основними завданнями проєкту, етапами їх виконання та очікуваними результатами, представила викладачів, які проводитимуть заняття. Учасників проєкту чекають цікаві тренінги, творчі завдання, багато спілкування та готовність до позитивних трансформацій у суспільстві.

Проєкт стартував! Зичимо успіху та плідної праці!