Знання іноземних мов – це потужний інструмент в арсеналі ваших умінь та навичок.

За статистикою, понад 16 з половиною мільйонів людей у різних куточках планети вивчають німецьку мову як іноземну, адже це мова економіки, науки та культури, це мова, котра посідає друге місце в Інтернеті та третє місце у світовій продукції книжок.

Сьогодні учасники проєкту Галицький фаховий коледж імені В'ячеслава Чорновола«Школа перекладача» теж розпочали вивчення німецької мови. Вони опрацювали алфавіт, знайшли спільні та відмінні ознаки не лише з англійською, а й з українською мовою, навчились вітатись та прощатись, знайомитись і рахувати. Це заняття стало завершальним у роботі «Школи перекладача» у цьому навчальному році, але , сподіваємось, викладачам вдалося заохотити учасників до вивчення іноземних мов та зацікавити професією перекладача, ази до якої закладаються у коледжі на спеціальності «Філологія».

Дякуємо учням шкіл міста Тернополя за співпрацю, теплі відгуки та до зустрічі у вересні!