Сприймати мову на слух – одне з найважчих завдань у вивченні англійської.

Сприймати мову на слух – одне з найважчих завдань у вивченні англійської. Для цього мало знати всі граматичні правила та слова з підручника. В реальному житті є лише декілька секунд, щоб зрозуміти те, що вам сказали.

Для того, щоб впоратись із цим завданням, можна дивитися серіали та фільми англійською. А можна спробувати зробити міні фільм самому! Саме так вирішили студенти- перекладачі Галицький фаховий коледж імені В'ячеслава Чорновола під враженням від подорожі Дністровським каньйоном. Вони зняли свій перший міні фільм про сплав величним Дністром і висловили свої враження англійською мовою. Оскільки подорож справді сподобалася, то робота над роликом зовсім не здалася нудною , підбір граматичних структур , нової лексики був дійсно цікавим . Плюс цього різновиду роботи виявився у тому, що студенти самі обирали конструкціі та слова, які найбільш вдало , на їхню думку , описували красу і велич рідної природи. Що і вийшло чудовим завершенням навчальної практики. А ще тепер цей ролик можна переглядати коли завгодно, відновлюючи в пам’яті приємні миті життя. Давайте дивитися разом!