Онлайн майстер-клас перекладачки-синхроністки Наталії Сліпенко

Сьогодні студенти – перекладачі Галицький фаховий коледж імені В'ячеслава Чорновола у співпраці із здобувачами освіти Інституту лінгвістики і психології Київського міжнародного університету взяли участь у онлайн майстер-класі перекладачки-синхроністки Наталії Сліпенко.

Спікерка привідкрила для учасників закулісся перекладацького життя, розповіла про переваги професії, поділилася власним досвідом і відповіла на численні запитання учасників. Вони отримали вичерпні відповіді на запитання про тонкощі оплати роботи, види перекладу, особливості роботи з різними перекладацькими програми, технічними етапами перекладу.

Якщо і ви хочете поринути в захопливий світ перекладу, запрошуємо вас на день відкритих дверей, який відбудеться 11 березня об 11.00 за адресою : вул. Б. Хмельницького, 15.