Практичне застосування знань

«Бажаю, щоб мене обслуговував професіонал!» - законне право кожного клієнта. Грамотний фахівець у сфері туризму вільно орієнтується у величезних обсягах інформації та блискавично комбінує різні варіанти відпочинку. Він уміло читає карту, вміє заволодіти увагою клієнта, продемонструвати перспективи майбутніх вражень. Більш цінним та конкурентоспроможним є фахівець який реалізує професійні компетентності з використанням іноземних мов.

На кожному занятті іноземних мов студенти спеціальності 242 «Туризм» не просто вивчають німецьку мову, а практикують її у професійному полі: працюють з фізичною, політичною та контурними картами Німеччини, створюють туристичні маршрути й розповідають про визначні пам’ятки. Галицький фаховий коледж імені В'ячеслава Чорновола