«Різдвяні заняття з учителями з усього світу»

Вивчення іноземної мови - процес безперервний, тому майбутні перекладачі Галицький фаховий коледж імені В'ячеслава Чорновола навіть канікули проводять з користю. Вони стали учасниками програми «Різдвяні заняття з учителями з усього світу»-це ряд пізнавальних зустрічей , організованих ГО «Смарт Освіта» спільно з ChildFund Deutschland. Онлайн-заняття викладають освітяни-волонтери з різних куточків світу: Канади, США, Японії, Австралії, Португалії тощо. Це досвідчені викладачі з педагогічних університетів, шкільні вчителі, а також науковці, палеонтологи, океанологи тощо.

Ці заняття дають змогу студентам прокачати свій рівень англійської, отримати новий життєвий досвід, знайти друзів та однодумців. Талановиті учителі та цікаві теми занять надовго запам’ятаються студентам і залишать теплі спогади про світле свято у душі.