Пізнавальні зустрічі, організовані ГО «Смарт Освіта» спільно з ChildFund Deutschland зацікавили не лише студентів- перекладачів Галицький фаховий коледж імені В'ячеслава Чорновола, але й здобувачів освіти спеціальностей «Туризм» та «Фінанси, банківська справа та страхування». Онлайн-заняття знайомлять учасників з освітянами -волонтерами з різних куточків світу: Канади, США, Японії, Австралії, Португалії. Заняття орієнтовані на аудиторію різного віку, тому деякі з них були цікавими і доступними для наймолодших - учнів гімназії "Гармонія".

Ці заняття дають змогу підвищити рівень англійської, отримати новий життєвий досвід, знайти друзів та однодумців. Талановиті учителі та захоплюючі теми занять надовго запам’ятаються усім, хто вивчає іноземну мову