День, коли розумієш, що в житті існує безліч видів любові

14 лютого світ відзначає День Святого Валентина - це день, коли розумієш, що в житті існує безліч видів любові. Любов до батьків, любов до дітей, любов до друзів, любов до життя ... любов - це частина життя кожного!

Найніжніше, найромантичніше свято, яке сповнює надією і романтикою серця всіх людей. У цей день прийнято не тільки дарувати коханій чи коханому валентинки, а й вітати просто хороших друзів теплими словами.

Студенти І курсів відділення «Дизайну» з викладачем Галонжкою О.В. теж не залишились осторонь цього чудового свята та привітали однин одного власноруч виготовленими валентинками.

Під час заходу студенти ознайомились з історією свята, розв’язували кросворди, розшифровували листівки та виконували різні цікаві завдання.

Тепла атмосфера свята та позитивні емоції подарували усім хороший настрій.