Проєкт “Ukraine: stories of resilience”

Тривалий час ми живемо у стані війни через повномасштабне вторгнення росії. Ключове слово тут «живемо», бо країна має численних захисників, які зброєю, боротьбою, молитвою захищають її від варвара. Зазвичай розповіді про героїв лунають в українському медіа просторі, поширення вони набувають, коли перекладені іноземною мовою. Наші учні гімназії «Гармонія» та студенти коледжу, майбутні перекладачі, вирішили розширити горизонти та підготували і представили англійською мовою розповіді про героїв України. Цей проєкт отримав назву “Ukraine: stories of resilience”. До слова, свою стійкість та гнучкість діти проявили і у день представлення, оскільки за кілька хвилин до початку відбулося відключення електроенергії і довелося діяти не за планом. Тим не менш, учасники втамували хвилювання і усі почули розповіді про воїнів-захисників, про волонтерів, про церковних служителів, усі промови були прожиті та відчуті емоційно, духовно, лунали натхненно. Якщо в державі є стільки сильних, мужніх українців, таку націю не перемогти! Glory to Ukraine!