Можливості продовження навчання

У день свого 83- річчя ТНПУ ім. В. Гнатюка радо зустрічав гостей, серед яких були і здобувачі освіти Галицький фаховий коледж імені В'ячеслава Чорновола. Святковий для університету день був насичений зустрічами з майбутніми абітурієнтами різних спеціальностей. Перекладачі коледжу радо приєдналися до молоді, яка зібралася в актовій залі послухати розповідь про історію університету з уст ректора. У холі студенти вишу представляли гостям свої професії. Студенти скористалися нагодою спробувати себе в ролі справжніх перекладачів в лабораторії синхронного перекладу, здійснивши синхронний переклад відео, взяли участь у цікавих іграх і навіть вибороли призи. На пам’ять про зустріч вони отримали браслети та інформативні буклети. Студентки 4 курсу розповіли про досвід перекладу на міжнародному форумі та у поїздках за кордон. Зустріч була плідною і приємною для усіх учасників. Щиро дякуємо викладачам та студентам Кафедра теорії і практики перекладу ТНПУ за можливість планувати своє майбутнє вже сьогодні.