Канікули також можна проводити з користю!

Канікули також можна проводити з користю! Триває робота здобувачів Галицький фаховий коледж імені В'ячеслава Чорновола та учнів гімназії «Гармонія» у міжнародній програмі «ENGin», завдяки якій учнівська та студентська молодь має можливість практикувати та вдосконалювати володіння англійською мовою. Після першого відбіркового етапу учасники програми обрали для спілкування носія мови , з яким працюватимуть надалі, узгодили графік та тривалість занять. Спілкуючись, учасники обговорюють важливість вивчення іноземних мов, види подорожування, вподобання, музику і т.д. Обмін досвідом, цікаві розповіді сприяють розвитку у студентів навичок міжкультурної комунікації. Сподіваємось, така тісна співпраця з волонтерами Програми підсилить мотивацію студентів до вивчення англійської мови та скоро дасть свої позитивні результати.