Тиждень відділення «Комп’ютерних технологій» - 2023

Традиційно у Галицькомому фаховому коледжі імені В’ячеслава Чорновола під час тижня відділення «Комп’ютерних технологій» проводяться пізнавальні та професійно-спрямовані заходи. 20 квітня 2023 р., в спортивній залі закладу відбулись змагання з волейболу між студентами 1 та 4 курсів.

Змагання, безсумнівно, є чудовою нагодою розкрити спортивні таланти студентів. Головним завданням є не тільки демонстрація спортивної підготовки, але і досягнення високих результатів.

Змагання проводились у два етапи. У відбірковому етапі усі команди грали по сітці до двох програшів. У фінальному етапі 4 команди переможців кожний з кожним грали по колу. Змагання були напруженими. Переможцями стали команди груп: КІ -21 – 1 місце, КН-31 – 2 місце, КН-11 – 3 місце. .Дякуємо всім учасникам за активну участь! Вітаємо переможців та бажаємо усім продуктивних тренувань, високих результатів і сильного командного духу!