На відділені комп’ютерних технологій відбулась презентація вибіркових блоків дисциплін для студентів 2 курсу

З метою якісної реалізації забезпечення права здобувачів освіти на формування індивідуальної освітньої траєкторії на відділені комп’ютерних технологій відбулась презентація вибіркових блоків дисциплін для студентів 2 курсу. Здобувачів освіти ознайомили із процедурою вибору, представлено і охарактеризовано специфіку кожного блоку та їх змістове наповнення.

Даний захід було проведено під керівництвом гарантів ОП «Інженерія Інтернету речей» Василя Павлюса та «Обслуговування програмних систем та комплексів» Наталії Кульчинської, яким допомагали студенти-старшокурсники. Вони поділились власним баченням актуальності та важливості кожного вибіркового блоку, змістовно та аргументовано навели переваги і недоліки кожного з них.