Участь у програмі «Розумію»

Студенти-перекладачі третього курсу ОП «Германські мови та літератури (англо-український переклад)» Галицький фаховий коледж імені В'ячеслава Чорновола протягом двох місяців ( жовтня та листопада) мали можливість долучитися до програми «Розумію» , в якій співпрацювали зі студентами ТНПУ ім. В. Гнатюка . Програма здійснюється завдяки організаторам-ГО «Інша Освіта», які у партнерстві з Deutsche Welle Akademie та дружній фінансовій підтримці Федерального міністерства для економічної співпраці та розвитку втілюють її у життя. Щоб вдосконалити критичне мислення у сфері ЗМІ, студенти взяли участь у 4 практичних воркшопах під керівництвом викладача циклової комісії іноземних мов та асистента кафедри теорії і практики перекладу ТНПУ – Марти ЗАБОЛОТНОЇ. Досвід участі у програмі є безцінним для правильного вибору майбутньої професії ! Дякуємо організаторам і учасникам за змістовно проведений час.