Посвята у студенти першокурсників-перекладачів

З нагоди міжнародного дня перекладача, у Галицькому коледжі відбулась посвята у студенти першокурсників-перекладачів.

У велику родину Галицького фахового коледжу імені В’ячеслава Чорновола прийняли майбутніх перекладачів. Дякуємо ЗСУ за можливість продовжити щорічну традицію- провести посвяту у першокурсники і навчатися у стінах нашого закладу. Побажання та поради для успішного навчання студентам висловили : завідувач відділення Ольга Заставна, провідний спеціаліст методичного відділу Тетяна Ільчук . Щирі і правдиві вітання пролунали з передової, з уст перекладача, який зараз захищає кордони України. Перспективи навчання висвітлили : голова циклової комісії іноземних мов Оксана Баб’юк та завідувач кафедри теорії і практики перекладу ТНПУ ім. В. Гнатюка , кандидат філологічних наук Тетяна Цепенюк.

Поради успішного студента оголосила студентка-випускниця та виконуюча обов'язки Президента ради студентів Софія Ярош . На завершення відповідального дійства першокурсники виголосили клятву на вірність ідеям чесності і правдивості у навчанні. Сподіваємось, що посвята у першокурсники залишиться щемливим і радісним спогадом в душах студентів.