30 вересня- Міжнародний день перекладача

30 вересня- Міжнародний день перекладача. Щорічно в цей день по всій Україні проводять різні семінари та конференції, де професіонали-лінгвісти обмінюються досвідом, знайомляться з колегами і працюють над розвитком галузі. Не відстають у цьому і майбутні перекладачі Галицького фахового коледжу імені В’ячеслава Чорновола. У них відбулася цікава і змістовна зустріч з перекладачем, викладачем англійської та французької мов, ментором Галиною Кондирою. Молода, освічена, обізнана в своїй галузі, вона відкрила студентам перспективи розвитку в професії, наголосила, що в даний час це особливо актуально, так як знання мов, як мінімум англійської, вважається не привілеєм, а нормою. Пані Галина щиро поділилася чисельними лайфхаками , надала важливу інформацію , відкрито розповіла про переваги та труднощі у професії перекладача. Сподіваємось, зустріч надихнула майбутніх перекладачів і вони ще раз впевнилися у правильному виборі майбутньої професіі.