Проєкт Unicef та шеф-кухаря Євгена Клопотенка «Спільно. Твоя підтримка поруч»

Сьогодні студенти спеціальності "Готельно-ресторанна справа" за ініціативи дитячого фонду Unicef та шеф-кухаря Євгена Клопотенка долучилися до проєкту «Спільно.Твоя підтримка поруч», метою якого є покращення культури харчування. Основний принцип заходу - здорова, корисна, смачна, запашна та унікальна кухня для дітей, яка є запорукою гарного самопочуття й розвиненого інтелекту. Нестандартний підхід до навчання для сьогоднішньої молоді - це не тільки цікаво, а й корисно, адже здобувачі освіти по-новому сприймають матеріал, що змушує їх і думати по-іншому, і сприймати ефективніше особливості їхнього профілю. Радіємо, що прищеплюємо студентам любов не тільки до науки, а й до правильного способу життя. І гордимося, що маємо можливість долучитися до Всеукраїнського гастрономічного марафону.