Екскурсія на СТО «БОШ Сервіс Автодром Тернопіль» для студентів спеціальності «Автомобільний транспорт»

23 жовтня відбулася чергова екскурсія на для студентів спеціальності «Автомобільний транспорт» професійного ліцею. Студенти ознайомились з структурою підприємства, тонкощами та особливостями автомеханіка, сучасними технологіями діагностування та обслуговування автомобілів. В великою цікавістю слухали керівника підприємства Олексія Пушкара, який ділився досвідом вирішення складних технічних проблем різних марок автомобілів, демонстрував ефективне обладнання та спеціалізоване програмне забезпечення.

Важливою складовою формування якісного фахівця є постійна співпраця з представниками підприємств, які є потенційними роботодавцями для випускників коледжу. Пишаємося співпрацею з СТО «БОШ Сервіс Автодром Тернопіль», які завжди йдуть на зустріч нашим запитам, радо зустрічають наших студентів під час навчальних екскурсій і є базою проходження практики.