Продемонстрували впевнену й гарну гру

З 16.11.22р. - 17.11.22р. відбулися спортивні змагання м. Тернополя з настільного тенісу серед юнаків і дівчат Тернопільської юнацької спортивної ліги «Тернопіль спортивний. ПеремагайТЕ».

Викладачі фізичного виховання щиро вітають призерів. Змагання пройшли у дружній атмосфері, але напруженій боротьбі. Учасникам для перемоги потрібно було пройти нелегкий шлях: спочатку з підгрупи пробитися до фіналу та далі перемогти найсильніших. Турнір розпочався з захопленням і протягом усього змагання гравці не зменшували свого азартного темпу. Компетентне журі в складі: Андрія Чернецького і Вадима Ляски оцінювало успішні виступи в особистому змаганні, індивідуальну техніко-тактичну підготовку кожного гравця. Турнір показав, що настільний теніс – популярний вид спорту серед учнівської молоді зібравши в спортивній залі ТЗОШ № 28 представників, чудових спортсменів і ентузіастів своєї справи. Турнір підійшов до свого логічного завершення, підрахунку результатів і нагородження переможців.

В результаті запеклої боротьби переможцями турніру стали:

1. Щотщук Роман група КІ-21 – 2 місце

2. Фортуна Надія група ФІ -11 – 2 місце

Вітаємо наших студентів з перемогою та зичимо подальших успіхів!