Команда Галицького коледжу увійшла в ТОП-5 фіналістів всеукраїнського хакатону «Smart military electronics»

10–15 жовтня на базі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відбувся І етап Всеукраїнського інженерного хакатону SmaRTF. Тема хакатону – «Smart military electronics». Мета – створення пристрою, здатного наблизити перемогу й водночас допомогти ЗСУ.

Цьогоріч до участі в хакатоні було сформовано аж 55 команд, з них проєкти подало 39 команд. Географія учасників покрила майже всю Україну і навіть Польщу.

Студенти Галицького фахового коледжу імені В. Чорновола не могли залишитись осторонь цієї події. Наша команда «GC-Team» у складі студентів групи КІ-31 Кодьмана Сергія, Ольховецького Андрія, Підлатюка Дениса та Рудника Вадима під керівництвом викладача Павлюса Василя представила свій проєкт smart-пристрою і потрапила у фінал хакатону, чим знову підтвердила інженерний потенціал студентства нашого коледжу! Переконані, що наша розробка також допоможе ЗСУ!