Студенти поспілкувалися про Міжнародний проєкт«Intercultural dialogue through joint artistic youth activities» на радіо «Суспільне Тернопіль»

Сьогодні п’ятеро студентів Галицького коледжу (Щирба Тетяна, Скакальська Валентина, Буда Олена, Красновська Яна, Вишневська Олеся) та голова циклової комісії журналістикиВишневська Галина Богданівна побували на місцевому радіо Суспільного мовника.

Там вони поспілкувалися із ведучою радіостанції про нещодавній Міжнародний проєкт «Intercultural dialogue through joint artistic youth activities», у якому брали участь. Студентки поділилися своїми враженнями від проєкту, розказали про отримані навички та досвід, необхідні для їхньої професії, програму проєкту та комунікацію із польською групою, що переросла у дружбу. Вишневська Галина Богданівна детальніше розповіла про підготовку до проєкту, активність студентів впродовж нього та цінність, актуальність схожих взаємодій між навчальними закладами.

Запис програми можна буде послухати на радіо «Суспільне Тернопіль» 13 жовтня о 12:30.