Студенти юридичного відділення активно та успішно беруть участь у формуванні сучасного наукового простору

Наукова діяльність – невід’ємна складова сучасного життя, адже саме завдяки науковим здобуткам суспільство розвивається та рухається вперед. Важливу роль у розвитку наукових ідей завжди відіграє молодь, яка завдяки своєму «свіжому» погляду та незаангажованості може знаходити інноваційні шляхи вирішення існуючих проблем.

Варто відзначити, що студенти юридичного відділення активно та успішно беруть участь у формуванні сучасного наукового простору. З гордістю та радістю хочу відзначити наших молодих та талановитих здобувачів освіти: Диана Худобяк, Дарина Гордійчук, Вікторія Вовчук, Тая Роденко, Iryna Pylypchuk, Богдан Вербіцкий, Зубика Арсена, Віка Абрам, Вікторія Скиба, Karina Pomazanska , Ірину Бачинську, Юлію Панчишин, Крамара Андрія та Мостового Андрія.

Ніколи не зупиняйтесь на досягнутому, невпинно рухайтесь вперед, адже наукова діяльність має важливе значення для розвитку особистості, становлення себе як фахівця та професіонала!!!