"Емоційний інтелект як ресурс професійного розвитку"

Емоційно забарвлений та яскравий досвід отримали студенти юридичного відділення від тренінгу "Емоційний інтелект як ресурс професійного розвитку", який 05 жовтня 2021 року провела співробітник Навчально-наукового інституту комунікацій ЗУНУ - Марія Корман. Щодня по житті нас супроводжує емоція: радість, сум, страх чи гнів. Кожна з них впливає не лише на наше життя та інтелект, але й є ключем до успіху. Пані Марія дала неймовірно цікаві та повчальні поради як швидко відновити рівновагу, як навчитися аналізувати власні бажання та вміти дослухатися до себе та інших. Хочете й Ви, щоб Ваші емоції стали ключем до успіху, то поставте перед собою зовсім просте завдання: щодня вишукуйте 10 позитивних емоцій, що відбулися з Вами протягом дня. Ну що ж, хто готовий з Вас поділитися з нами емоціями?