Студенти VІ курсу юридичного відділення разом з викладачем Скибою В.М. взяли участь у практикумі на базі детективного агенства ,,Холмс‘‘

Студенти VІ курсу юридичного відділення Галицького коледжу разом з викладачем юридичних дисциплін Скибою В.М., взяли участь у практикумі за участі стейкхолдера Мокрицькоі А.Б. Дана подія відбулась на базі детективного агенства ,,Холмс‘‘, під час якого студенти закріпили теоретичні знання щодо цивільного, адміністративного та кримінального права на практиці, а також дізнались про специфіку діяльності детективного агенства. Зокрема що стосується поліграфа та проведення за його допомогою тестування, способів захисту конфіденційної та особистої інформації в інформаційному (соціальні мережі, мережа Інтернет, месенджери) просторі, способи збирання доказів для надання суду чи правоохоронним органам.