Ім’я та репутація як об’єкти цивільних прав

Економічний прогрес не стоїть на місці і постійно еволюціонує. На ринок мало не щодня виходять нові «гравці» і одним із способів їх виокремлення є імя, своя торгова марка, свій бренд. Адже у багатьох сферах ми в першу чергу довіряємо імені людини і готові платити більше, оскільки її репутація та експертність коштують дорого. В першу чергу це відноситься до політики, сфері послуг, мистецтва, бізнесу і, в тому числі, до юриспруденції. Неодмінною умовою успішного розвитку бренду, становлення себе як професіонала, просування себе на ринку праці є активність автора бренду. 21.10.2021 р. з метою визначення таких об’єктів цивільних прав як імя, честь, гідність, ділова репутація для студентів юридичного відділення було проведено круглий стіл на тему: «Ім’я та репутація як об’єкти цивільних прав». Спікерами заходу були Ольга БОДНАР (адвокат, керуюча АО «Твій адвокат», член Дисциплінарної палати КДКА, Голова відділення Асоціації правників України в Тернопільській області); Анастасія ГЛУЩЕНКО (бізнесмейкерка, юрист за освітою, маркетолог за покликанням, власниця Агенства стратегічного маркетингу Stasy Passion); Любов МАРТИНИШИН (координатор Західноукраїнського регіону Ліги студентів Асоціації правників України); Данило ФЕДИК (заступник Голови Львівського осередку Ліги студентів Асоціації правників України). Модератором заходу виступила викладачка цивільного та сімейного права, голова циклової комісії юридичних дисциплін Ілона САМОЙЛОВА. Учасники круглого столу дослідили через доктрину цивільного права основні ключові питання досліджуваної теми та, проаналізувавши глобальні тенденції на ринку, з метою якісного надання юридичних послуг в майбутньому, становлення себе на ринку як професіонала, зрозуміли, що їм постійно потрібно розвиватись та розвивати в собі наступні актуальні навички: професійні (hard skills), соціальні (soft skills) та навички безперервного навчання (lifelong learning). Що і стане запорукою їх майбутнього успіху.

Захід виявився надзвичайно цікавим та продуктивним! Щиро вдячні спікерам і сподіваємось на подальшу співпрацю! — з Адвокат Ольгою Боднар.