Свіжий випуск газети Stud life ще пахне друком

У жовтневому випуску про Храмовий празник у студентській церкві, матеріал Ульяни Ковтун. Про успіхи студентів в школі журналістики, м-л Вікторії Дроздовської. Про посвяти першокурсників юристів і перекладачів. Про кінотеатр написала Лілія Середюк. А ще про осінній вікенд у Карпатах, м-л Соломії Гандзюк. І про книги під осінній настрій написала Олександра Хороленко.

Ну й традиційно наша рубрика «Упізнай викладача», яку готує Олега Чепіль. У минулому вересневому випуску своїм дитячим фото поділилася викладачка Ольга Ярославівна Слєпцова. А в жовтневому – ще можна відгадати.

Загалом над газетою працює понад десяток авторів, а ще літредакторка Таня Бакай, коректорка Леся Хороленко, дизайн і верстка Богдана Антонишина – чималенька редакція. У цьому році дебютують студенти В-31, звісно, з підмогою старшокурсників. Так, зоорганізовує нашу роботу фанатка нашої Stud life, невтомна шеф-редакторка Настя Фесюк.

Дякую кожному, хто долучився і до вересневого і до жовтневого випусків.