На відділенні дизайну відбувся захист курсових проєктів з дисципліни "Матеріалознавство та технологія процесу"

14-15 грудня на відділенні дизайну, освітня програма "Дизайн середовища" відбувся захист курсових проєктів з дисципліни "Матеріалознавство та технологія процесу". Вибір об'єктів дизайну був різноманітний, а ідеї- креативні!

Студенти-дизайнери III курсу створювали ілюстрації для книжок, записнички, книги кулінарних рецептів, фірмові стилі для магазинів та кафе, дитячі майданчики, меблі та світильники. Вони представляли дизайн-проєкти на планшетах та виконували макети створених об'єктів дизайну.

Студенти підтвердили свої фахові компетентності, такі як вміння застосовувати набуті знання у сфері професійної діяльності у практичних ситуаціях та вміння володіти практичними навичками з проєктування та технологій виготовлення об'єктів дизайну.