Конференція з права

8-9 жовтня 2021 р. відбулася Міжнародна наукова конференція з юридичних наук «LEGAL EDUCATION AND SCIENCE AS THE NEED OF THE HOUR: NEW EUROPEAN CHALLENGES» (м. Лодзь, Республіка Польща). Участь у даному заході взяли студенти юридичного відділення(бакалаврату) та викладачі кафедри права Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола:

Денисовський М.Д. - к.ю.н., доцент кафедри права, декан юридичного відділення (бакалаврату) Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола, адвокат;
Бумба М.І. - здобувач вищої освіти юридичного відділення (бакалаврату) Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола.
ТЕМА СПІЛЬНОЇ ДОПОВІДІ - «ОКРЕМІ АСПЕКТИ ВІДІБРАННЯ БІОЛОГІЧНИХ ЗРАЗКІВ ДЛЯ ЕКСПЕРТИЗИ У КРИМІНАЛЬНОМУ ПРОВАДЖЕННІ».

Майка М.Б. - к.ю.н., доцент кафедри права, адвокат.
Глива А.О. - здобувач вищої освіти юридичного відділення (бакалаврату) Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола.
ТЕМА СПІЛЬНОЇ ДОПОВІДІ - «ТЕОРЕТИКО-ПРИКЛАДНІ ПРОБЛЕМИ ВПРОВАДЖЕННЯ ПОДАТКОВОЇ АМНІСТІЇ В УКРАЇНІ».

Гелецька І.О. - к.ю.н., доцент кафедри права, заступник директора з навчальної, наукової роботи та м/н співробітництва Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола.
Сівіцька Г.Є. - здобувач вищої освіти юридичного відділення (бакалаврату) Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола.
ТЕМА СПІЛЬНОЇ ДОПОВІДІ - «ФРАУДАТОРНИЙ ПРАВОЧИН З ПОЗИЦІЇ СУДОВОЇ ПРАКТИКИ».

Томчук І.О. - к.ю.н., доцент кафедри права, в.о.зав. кафедри права Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола.
Хлипавка В.І. - здобувач вищої освіти юридичного відділення (бакалаврату) Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола.
ТЕМА СПІЛЬНОЇ ДОПОВІДІ - «ПРОБЛЕМНІ АСПЕКТИ КВАЛІФІКАЦІЇ ПОРУШЕННЯ НЕДОТОРКАНОСТІ ПРИВАТНОГО ЖИТТЯ».

Вітаємо наукову спільноту Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола та бажаємо в подальшому плідної наукової роботи, наснаги та творчого натхнення!