Екскурсія в Київ

12-13 жовтня 2021 р. студенти-бакалаври кафедри права відвідали столицю України.

Першого дня здобувачі вищої освіти відвідали Верховну Раду України, Кабінет Міністрів України, а також резиденцію Президента України.

Впродовж дня подорожуючі влаштували собі міні-квест по історичній частині міста. Наочно озвучували інформацію про ті чи інші будівлі та історичних постатей, що раніше там мешкали.

13 жовтня студенти відвідали колишню резиденцію екс-президента України – Межигір'я. Усіх присутніх вразили масштаби та розкіш Національного парку, територія якого простяглась «за горизонт», а природа та оздоблення щоразу вражали продуманістю та досконалим поєднанням. Екскурсовод детально розповіла про історичне та естетичне значення кожного об’єкта, що був цікавий будь-кому з присутніх. Усі студенти сповнились красою цього місця та мотивації для досягнення висот у житті.

Екскурсія була змістовною, надзвичайно цікавою, яка запам’ятається кожному надовго, а також посприяє більшій обізнаності студентства про Україну.