День Кар’єри ЄС

10-12 листопада студенти спеціальності "Готельно-ресторанна справа", "Право" та "Видавнича справа та медіакомунікації" освітнього ступеня"Бакалавр" у рамках вивчення дисципліни "Управління власною кар'єрою та тайм-менеджмент" долучилися до Дня Кар’єри ЄС, який проводився за сприянням Львівського національного університету ім.І.Франка. У результаті роботи студенти та викладачі кафедри готельно-ресторанної справи та Галицького коледжу, загалом, прослухали 2 панельні дискусії: "Тенденції на сучасному ринку праці, попит та пропозиція знань і навичок" та "Пріоритети політики Європейського Союзу та можливості, які вони створюють", а також взяли участь у тренінгах. Учасники зрозуміли те, що навчання не завершується після закінчення вищих навчальних закладів, а через високий рівень змін у сучасному світі успішні люди вчаться постійно; дійшли висновку про те, що необхідно постійно вдосконалювати свої знаня та навички, зокрема свої Soft Skills (аналітичне мислення, тайм-менеджмент, стресостійкість); розглянули майбутні тенденції у розвитку робочого місця; почули можливості сучасного ринку праці та ще багатої цікавої інформації.