Посвята у студенти першокурсників-перекладачів

З нагоди міжнародного дня перекладача, у Галицькому коледжі відбулась посвята у студенти першокурсників-перекладачів.

Дружна студентська родина Галицького коледжу ім. В. Чорновола поповнилася новими першачками. Тепер уже справжніми студентами стали першокурсники - філологи. Нова спеціальність - нові виклики як для студентів, так і для викладачів! Але директорка коледжу Марія Баб'юк запевнила усіх, що колектив готовий відкривати нові горизонти здобувачам освіти, а запрошена гостя , Тетяна Цепенюк, завідувачка кафедри теорії і практики перекладу ТНПУ ім. В.Гнатюка пояснила перспективи подальшого фахового зростання майбутніх перекладачів. Підтримали теплими побажаннями новеньких і другокурсники- дали цінні поради, заспівали, розважили інтерактивною грою. Завершили дійство поглядом у майбутнє- класна кураторка Лариса Кузів зібрала у символічний конверт листи- побажання , які студенти зможуть прочитати на останній парі. Віримо, що все найкраще збудеться!