Проведено брифінг на тему: "Нестабільність "стабільної" судової практики"

Закон України "Про судоустрій та статус суддів" визначає основні завдання діяльності Верховного суду як найвищого органу в системі судоустрою України, а саме: забезпечення сталості та єдності судової практики. Однак, наразі складається ситуація, коли низка правових позицій ВСУ, викладених в рішеннях по однорідних правовідносинах, суперечать одна одній. Почали з'являтись суперечливі правові позиції ВСУ.

У рамках Дня Юриста для студентів IV курсу юридичного відділення викладачем дисципліни "Організація судових та правоохоронних органів" Самойловою І. А. спільно з адвокатом, керуючою АО "Твій адвокат", членом Дисциплінарної палати КДКА, Головою відділення Асоціації правників України в Тернопільській області Боднар Ольгою Володимирівною 08.10.2020 р. було проведено брифінг на тему: "Нестабільність "стабільної" судової практики". Студенти переглянули та проаналізували найбільш неоднозначні та суперечливі правові позиції Верховного Суду України. Студенти висловили сподівання, що в майбутньому будуть виправлені помилки правозастосування, що в умовах судової реформи буде напрацьовано єдину практику та сприятиме розвитку якісного розгляду судових справ та прийняття справедливих і законних рішень.