Студенти групи П-31 разом з куратором Кузів Л.Б. мали чудову нагоду прокачати свої знання та здібності у воркшопі "Моделювання судових засідань"

20 листопада студенти групи П-31 разом з куратором Кузів Л.Б. мали чудову нагоду прокачати свої знання та здібності у воркшопі "Моделювання судових засідань", який провели фахівці Тернопільського міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Світлана Нужда та Ірина Максимюк. Майбутні юристи працювали над ситуативними завданнями в групах, дискутували, аргументовано відстоювали свою точку зору. Такого роду навчальні судові засідання дають можливість студентам краще усвідомити зв'язок теорії з практикою, спробувати себе в ролі прокурорів, суддів та адвокатів, розвивати вміння ефективної комунікації та командної роботи. Натхненні та вдячні студенти висловили сподівання на нову цікаву зустріч з фахівцями центру.