Було проведено навчальний захід – моделювання судового засідання

18 жовтня 2019 року викладачем юридичного відділення Самойловою Ілоною Анатоліївною спільно із головним спеціалістом Тимчишин Оксаною та заступником начальника відділу правопросвітництва та надання правової допомоги Тернопільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Максимюк Іриною Йосипівною було проведено навчальний захід – моделювання судового засідання. Метою було узагальнити та систематизувати знання як учасників, так і глядачів у галузі матеріального та процесуального права. Важливим здобутком став отриманий досвід: учасники попрактикувалися в ораторському мистецтві, навчилися вести судові дебати та знаходити правильні рішення в непередбачуваних ситуаціях. Варто відмітити високий рівень підготовки команд-учасниць та їх безпосередніх представників у судових дебатах. Обидві сторони захищали свою позицію досить активно, до розгляду справи також було залучено свідків, чиї показання відіграли важливу роль. Крім того, кожна команда подала ряд доказів – документів, підготовкою яких займалися інші учасники команд. Кожен учасник заходу отримав хороший досвід, що неодмінно знадобиться в майбутньому. Команди проаналізували всі переваги та недоліки власної підготовки й зробили відповідні висновки. Ми плануємо продовжити такий вид діяльності, запрошувати та долучати до нього студентів-правників інших навчальних закладів і учнів ЗОШ, які мріють про професію юриста!