7241. Майстер з діагностики та налагодження електронного устаткування автомобільних засобів

Сучасний автомобільний засіб – це складний механізм електронних датчиків, приладів та систем, якими вправно керує майстер з діагностики та налагодження електронного устаткування автомобільних засобів. Спеціаліст виконує діагностування всіх систем автомобіля, двигуна, трансмісії за допомогою обладнання. Електрообладнання сучасного автомобіля є складною системою, що забезпечує автоматизацію робочих процесів, економію пального, безпеку руху, чистоту навколишнього середовища та покращує умови праці водія.

Терміни навчання

• 2 роки 10 місяців на базі 9 – го класу
  • 1 рік на базі 11 – го класу

Вступні іспити

• Українська мова (співбесіда)
  • Математика (співбесіда)

Що я буду вивчати?

• Основи електротехніки з основами промислової електроніки
  • Основи матеріалознавства
  • Будова та експлуатація автомобіля
  • Технічне обслуговування колісних транспортних засобів
  • Технологія робіт з діагностування
  • Діагностика електричного та електронного обслуговування автомобіля
  • Основи конструкції автомобіля з електричним приводом
  • Охорона праці
  • Виробниче навчання

Де я зможу працювати після закінчення навчання та на яких посадах?

Майстер з діагностики та налагодження електронного устаткування автомобільних засобів працює на :

• фірмових СТО
  • заводах-виробниках автомобілів
  • фірмах автосервісу

Де я зможу продовжити навчання?

• • Галицький коледж імені В’ячеслава Чорновола
  • Бережанський агротехнічний коледж (відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України (НУБіП))
  • Борщівський агротехнічний коледж
  • Технічний коледж Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя