Братків М. Р., Подаряща О. І.

Вид публікації: Кваліфікаційна робота (проєкт)
Форма публікації: Друкована
Рік публікації: 2023
Освітній (освітньо-професійний) ступінь: Фаховий молодший бакалавр (молодший спеціаліст)
Освітня програма (ОП): Видавнича справа та редагування
Рік навчання на ОП: 4
Назва видання: Галицький фаховий коледж імені В’ячеслава Чорновола
DOI-адреса:
URL публікації:

Анотація

У дипломній роботі розкрито поняття ілюстративного та технічного оформлення, висвітлено особливості сучасного графічного проєкту видання та його виконання, проведено аналіз якості виконаної праці над книгами видавництва «Пропала грамота».
Дослідження актуальне для студентів, що навчаються за освітніми програмами: «Видавнича справа та редагування», «Журналістика» і «Філологія». Інформація може використовуватись під час викладання предметів, які пов’язані із художньо-технічним оформленням видань.

Ключові слова
видання, редагування, оформлення, художньо-технічне оформлення, «Пропала грамота»

Файл

Братків_Особливості редакторського опрацювання ілюстративного та технічного оформлення видань художньої літератури видавництва «Пропала грамота».pdf