Капітан В. С., Фінклер Ю. Е.

Вид публікації: Кваліфікаційна робота (проєкт)
Форма публікації: Друкована
Рік публікації: 2022
Освітній (освітньо-професійний) ступінь: Бакалавр
Освітня програма (ОП): Видавнича справа та медіа комунікації
Рік навчання на ОП: 2
Назва видання: Галицький фаховий коледж імені В’ячеслава Чорновола
DOI-адреса:
URL публікації:

Анотація

Кваліфікаційна бакалаврська робота присвячена створенню циклу подкастів інтерв’ю з успішними випускниками Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола.
Проаналізовано ринок подкастів та на основі уже наявних створено свій. Виявлено головні та інструкції у побудові та створенні подкасту. Подані інструкції стали корисними під час створені аудіопродукту.
Створено подкасти із успішними випускниками Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола (Андрій Орляк, Ольга Боднар та Марта Журавель).

Ключові слова
Галицький коледж імені В’ячеслава Чорновола, інтерв’ю, моушн-дизайнер, подкаст, подкастинг,тележурналіст

Файл

Капітан_Створення циклу подкастів інтерв'ю з успішними випускниками Галицького коледжу імені В'ячеслава Чорновола - авторський проект+.pdf