Левкович М.Г., Чорній Л.Н., Яцишин В.В.

Вид публікації: Матеріали конференції
Галузь знань: Транспорт
Форма публікації: Друкована
Рік публікації: 2021
Назва видання: Актуальні задачі сучасних технологій : зб. тез доповідей Х міжнар. наук.-практ. конф. Молодих учених та студентів, (Тернопіль, 24–25 листоп. 2021.) / М-во освіти і науки України, Терн. націон. техн. ун-т ім. І. Пулюя [та ін.]. – Тернопіль: ФОП Паляниця В. А., 2021. Т. 1. С.69-70.
DOI-адреса:
URL публікації: http://elartu.tntu.edu.ua/bitstream/lib/36437/2/MNPK_2021v1_Levkovych_M_G-Forecasting_the_durability_69-70.pdf

Дослідження присвячено прогнозуванню довговічності деталей ЦПГ.
Проаналізовано довговічність двигуна з урахуванням терміну служби окремих агрегатів і вузлів. З’ясовано, що підвищення довговічності двигунів може здійснюватися шляхом поліпшення його конструкції і більш повного усвідомлення потенціалу в експлуатації. Термін служби двигуна перед капітальним ремонтом відповідно залежить від часу напрацювання двигуна до заміни швидкозношуваних деталей. Однією з основних функцій ЦПГ є забезпечення герметичності поршневого простору, що впливає на показники циклу, димність відпрацьованих газів.

Ключові слова
двигун, термін служби двигуна, герметичність поршневого простору, методи прогнозування, теорія зносу

Прогнозування довговічності деталей ЦПГ.pdf
1472 переглядів Поділитися: