Для осіб з порушенням зору

Самойлова І. А., Зубик А.Р.

Вид публікації: Матеріали конференції
Галузь знань: Право
Форма публікації: Електронна
Рік публікації: 2021
Назва видання: ЗБІРНИК НАУКОВИХ МАТЕРІАЛІВ LXXIV МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ ІНТЕРНЕТ - КОНФЕРЕНЦІЇ
DOI-адреса:
URL публікації: https://el-conf.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/%D0%B05-%D0%A0%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B5_1.pdf

Анотація

Розробка статті зумовлена продовженням процесу приватизації в Україні у відповідності до Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», яку минулого року було призупинено через коронавірус.
Під приватизацією державного майна слід розуміти відчуження майна, яке перебуває у державній власності, на користь фізичних та юридичних осіб, які можуть бути покупцями відповідно до положень Закону, з метою підвищення соціально-економічної ефективності виробництва та залучення коштів на перебудову економіки України.
Що стосується приватизації державних підприємств, то варто зазначити, що на сьогоднішній день не існує єдиної точки зору відносно того, як така приватизація впливає на розвиток економіки країни, тому слід розглядати її у контексті сучасності. В умовах сьогодення, українську економіку обтяжують більше як три тисячі державних підприємств, значна частина яких є неефективними або збитковими. Окрім того, більшість експертів вважають, що розблокування приватизації є великим позитивом для економіки, проте сумніваються в тому, що держава зможе отримати від неї стільки, скільки очікує.

Додаткова інформація

Ключові слова
Приватизація, державні підприємства, державна власність, держмайно, комунальне майно, конкурентні ринки, державна частка;

Файл

Проблема приватизації Державних підприємств.pdf
1636 переглядів Поділитися: