Самойлова І. А., Панчишин Ю.І.

Вид публікації: Стаття
Галузь знань: Право
Форма публікації: Електронна
Рік публікації: 2021
Назва видання: «Перспективні напрямки наукових досліджень ХХІ століття»
DOI-адреса:
URL публікації: https://el-conf.com.ua

Анотація

Стаття присвячена визначенню, анаізу та розгляду регулювання правовідносин опіки та піклування, підстави їх виникнення та припинення, а також корегування прав та обов’язків опікуна чи піклувальника. Мета роботи передбачає виконання таких завдань: розкрити теоретичні аспекти дослідження опіки та піклування, виконати розбір становища опіки та піклування в Україні, оглянути засади встановлення та припинення опіки та піклування. Даний інститут працює недостатньо ефективно, що зумовлює збільшення кількості випадків порушення прав осіб, над якими встановлюється опіка чи піклування, оскільки для того, аби здійснювати свої права чи обов’язки, захищати свої майнові та немайнові права, особа повинна володіти цивільною дієздатністю.

Ключові слова
опіка та піклування, особисті немайнові і майнові права, юридичні факти, адміністративні акти, рішення суду

Опіка та піклування. Загальна характеистика.pdf
1771 переглядів Поділитися: