Фесюк А. В

Освітній (освітньо-професійний) ступінь: Бакалавр
Освітня програма (ОП): Видавнича справа та медіа комунікації
Рік навчання на ОП: 1
Назва видання: The world of science and innovation. Abstracts of the 8th International scientific and practical conference. Cognum Publishing House. London, United Kingdom.
DOI-адреса:
URL публікації: https://sci-conf.com.ua/wp-content/uploads/2021/03/THE-WORLD-OF-SCIENCE-AND-INNOVATION-10-12.03.21.pdf

Анотація

Роботу присвячено дослідженню стану навчальних видань для дітей з особливими освітніми потребами в Україні, виявленню основних проблем, з якими стикається навчальне книговидання для таких категорій дітей, а також, виявленню перспектив для подальшого розвитку цієї галузі.

Ключові слова
діти з особливими навчальними потребами, навчальні видання, книговидавничий ринок, спеціальна освіта, інклюзивна освіта, категорії дітей з порушеннями

Файл

Проблеми та перспективи випуску навчальних видань для дітей з особливими освітніми потребами в Україні.pdf