Питель Н.С.

Галузь знань: Освіта/педагогіка
Форма публікації: Друкована
Рік публікації: 2021
Назва видання: Журнал «Фахова передвища освіта»
DOI-адреса:
URL публікації: https://osvitafp.com/

Анотація

Публікація аналізує важливість науково-пошукової роботи в закладі фахової передвищої освіти. У матеріалі показано яким чином пошукова робота розвиває творче мислення та дослідницькі навички студентів і як впливає на вибір теми та написання дипломної роботи. Робота містить короткий огляд проведення Днів науки у Галицькому коледжі імені В’ячеслава Чорновола. Підсумовуючи можна визначити, що пошукові роботи мають значний вплив на розвиток фахових компетентностей студентів у закладах фахової передвищої освіти.

Ключові слова
пошукова робота, людина-художній образ, дослідницькі вміння, творче мислення, креативність

Файл

Вплив науково-пошукової роботи на формування фахового потенціалу і професійного світогляду студентів-дизайнерів одягу.pdf