Галоха Г.Р., Зозуля С.М.

Вид публікації: Кваліфікаційна робота (проєкт)
Форма публікації: Друкована
Рік публікації: 2021
Освітній (освітньо-професійний) ступінь: Фаховий молодший бакалавр (молодший спеціаліст)
Освітня програма (ОП): Дизайн середовища
Рік навчання на ОП: 4
Назва видання: Галицький коледж імені В’ячеслава Чорновола
DOI-адреса:
URL публікації:

Анотація

У процесі дипломного проектування створено концептуальну ідею комплекту світильників-трансформерів з використанням природніх матеріалів. Об’єкти розробленно враховуючи конструктивно-стильові особливості предмету дизайну. Проаналізувано соціальні, функціональні, ергономічні, конструкторські, технологічні й естетичні аспекти проектування. Підібрано матеріали для виготовлення об’єкту дизайну і розроблено робоче креслення. Підібрано матеріали відповідно до характеристики їх властивостей для виробництва, зазначено дані, що необхідні для розроблення освітлювальних приладів. Створено зручні багатофункціональні світильники.

Ключові слова
світильник, освітлення, конструкція, матеріал, композиція, ергономіка, ескіз, проект

Файл

Розробка дизайн-проекту серії світильників-трансформерів з використанням природних матеріалів.pdf