Крамар Т.І., Посвятовська О.Б.

Вид публікації: Кваліфікаційна робота (проєкт)
Форма публікації: Друкована
Рік публікації: 2020
Освітній (освітньо-професійний) ступінь: Фаховий молодший бакалавр (молодший спеціаліст)
Освітня програма (ОП): Обслуговування програмних систем та комплексів
Рік навчання на ОП: 4
Назва видання: Галицький коледж імені В’ячеслава Чорновола
DOI-адреса:
URL публікації:

Анотація

Мета роботи – реалізація системи дистанційного навчання для студентів спеціальності "Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів". В дипломному проєкті досліджено предметну область, реалізовано структуру та інтерфейс сайту, проаналізовано засоби його створення, відображено поетапно процес реалізації та результати тестування, розглянуто питання економічної частини проєкту.

Ключові слова
Web-технології, web-сайт, web-дизайн, дистанційне навчання, системи дистанційного навчання, форми дистанційного навчання, навчання на слюсаря, галицький коледж

Файл

«Web-базована система дистанційного навчання для спеціальності Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів».pdf