Колісник Т.

Галузь знань: Управління та адміністрування
Форма публікації: Друкована
Рік публікації: 2021
Назва видання: Збірник тез IV Всеукраїнської науково-практичної конференції "Нові інформаційні технології управління бізнесом". Київ: Спілка автоматизаторів бізнесу
DOI-адреса:
URL публікації: https://drive.google.com/file/d/1BaZ0cp0DXHOrcnM4SCZYDo7UU_D364sY/view?usp=sharing

Анотація

У статті проаналізовано можливості автоматизованих систем банківських установ у якій може зареєструватися будь-яка особа, зокрема студент, що виявив бажання удосконалити чи закріпити знання, пройшовши тестові, теоретичні та практичні завдання. Що створює умови розвитку нових інформаційних технологій управління бізнесом та здійснення проходження практики для студентів економічних спеціальностей з максимальною зручністю для студента, а вищим навчальним закладам забезпечити організацію виконання освітньої програми.

автоматизована система, банк, банківська система

Файл

Автоматизовані системи банківських установ для проходження студентських практик онлайн.pdf
1914 переглядів Поділитися: