Козак В. А., Сиротюк О. Б.

Вид публікації: Кваліфікаційна робота (проєкт)
Форма публікації: Друкована
Рік публікації: 2023
Освітній (освітньо-професійний) ступінь: Фаховий молодший бакалавр (молодший спеціаліст)
Освітня програма (ОП): Обслуговування програмних систем та комплексів
Рік навчання на ОП: 4
Назва видання: Галицький фаховий коледж імені В’ячеслава Чорновола
DOI-адреса:
URL публікації:

Анотація

Метою цього проєкту є створення та реалізація функціонального веб сайту з використанням платформи WordPress. Веб сайт повинен бути надійним та зручним інструментом для навчального закладу, який забезпечить ефективне поширення інформації, сприятиме взаємодії зі спільнотою, та забезпечить швидкий доступ до актуальних ресурсів та матеріалів.
Для успішної реалізації цієї задачі було використано широкий спектр різноманітних інструментів та шаблонів, які надаються в середовищі розробки WordPress.
Основним результатом проєкту є повністю функціонуючий і готовий до експлуатації веб сайт, який задовольняє потреби навчального закладу та його спільноти.

MySQL, WordPress, PHP, CMS, XAMPP

Козак_Web-сайт Великоберезовицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.pdf