Підвищення кваліфікації педагогічних працівників

index Перелік установ-партнерів підвищення кваліфікації педагогічних працівників

index План підвищення кваліфікації педагогічних працівників Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола на 2020 рік

index План підвищення кваліфікації педагогічних працівників Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола на 2021 рік

index План підвищення кваліфікації педагогічних працівників Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола на 2022 рік

index План підвищення кваліфікації педагогічних працівників Галицького фахового коледжу імені В’ячеслава Чорновола на 2023 рік

index План підвищення кваліфікації педагогічних працівників Галицького фахового коледжу імені В’ячеслава Чорновола на 2024 рік

Підвищення кваліфікації педагогічних працівників Галицького фахового коледжу імені В’ячеслава Чорновола відбувається у трьох векторах:

• підвищення кваліфікації працівників за межами закладу;
  • підвищення кваліфікації через внутрішню постійно діючу систему розвитку ключових компетентностей викладачів;
  • розвиток професійної майстерності педагогічних працівників через систему методичних заходів коледжу.

Підвищення кваліфікації педагогічних працівників за межами закладу реалізується шляхом складання індивідуальних траєкторій (планів) підвищення кваліфікації у самостійно обраних суб’єктів надання таких послуг. Тобто викладач вільний у виборі напрямів та місця проходження підвищення кваліфікації.
Підвищення кваліфікації через внутрішню постійно діючу систему розвитку ключових компетентностей викладачів включає в себе обов’язкові програми неперервного професійного розвитку «Викладання на засадах студентоцентризму», «Цифрова компетентність сучасного викладача». Програми розроблені та орієнтовані на професійні потреби викладачів коледжу.
Розвиток професійної майстерності педагогічних працівників також здійснюється через систему методичних заходів коледжу. До таких заходів належать семінари, семінари-практикуми, конференції, майстер-класи, тренінги, лекторії, коворкінги тощо. Методичні заходи проводяться педагогічними працівниками коледжу або запрошеними тренерами з інших закладів вищої освіти. Основні напрями підвищення кваліфікації та порядок проходження підвищення кваліфікації регламентуються Положенням про підвищення кваліфікації педагогічних працівників Галицького фахового коледжу імені В’ячеслава Чорновола.